| HPNova a întrebat:

As dori sa stiu urmatoarele: daca ai un monitor 720p sau 1080p si o placa video 8K (gtx 1060 mai exact) se pot viziona video-uri 4K sau mai mare pe acel monitor? Sau poate chiar gaming 2K? Si daca ai o placa 1080p dar ai un monitor 4K se pot viziona viseouri 4K? Sper sa primesc raspunsuri, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Video uri poți viziona. Dar chiar dacă dai la 4k monitorul nu va putea afișa o calitate mai buna decât la rezoluția lui maxima.

1 răspuns:
| HPNova explică (pentru Hitback):

Ok multumesc mult