| nairdaadrian a întrebat:

As dori va rog un sfat. Imi puteti spune voi ce ati alege intre un
Laptop Acer Aspire E1-571G-32344G50Mnks cu procesor Intel® CoreTM i3-2348M 2.30GHz, 4GB, 500GB, nVidia GeForce 710M 1GB, Linux, Glossy Black
si un
Laptop Lenovo G580 cu procesor Intel® CoreTM i3 2348M 2. 30GHz, 4GB, 500GB, nVidia GeForce 610M 1GB, Free DOS, Dark Brown
?

Răspuns Câştigător
| Ronny22 a răspuns:

Pentru office e mai bun Lenovo dar pentru gaming Acer aspire pentru ca are placa video mai buna

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Acel Acer Aspire.
Posibil sa se incalzeasca putin mai mult fata de acel Lenovo, dar este mai puternica placa video la acel laptop Acer.

| Ronny22 a răspuns:

Laptop Lenovo!

| nairdaadrian explică (pentru Ronny22):

De ce?
Am uitat sa mentionez ca doresc laptop si pentru gaming si office.