| AleXSo a întrebat:

Bună ziua, aşi dori să întreb dacă cineva ar dori să facă un server de Metin2, adică cineva care are resursele necesare pentru a hosta un server?
Eu mă pricep să fac server, client cât şi site am domeniu.com s. a. m. d. doar că îmi trebuie host, e dispus cineva să mă ajute? va primi 50% din donaţii, Owner pe server cât şi pe forum Administrator.

2 răspunsuri:
| AleXSo explică:

Eu căutam host pentru a crea eu serverul, oricum Mulţumesc.

| DoNotDisturbDND a răspuns:

Uite este un forum care se numeste metin3online.com
vezi acolo fa cerere de Gm si daca esti bun te face adminhappy
inca nu stiu sigur ca au dat drumul la joc dar daca nu pai sa incerci
bafta!