| Denysa129 a întrebat:

Buna ziua.

Aveti idee cum se numeste canalul/seria de minecraft, a unor oameni care se jucau acum cativa ani si care faceau video-uri pe Youtube?

Eu doar tin minte ca pe unul il cheama Cunezianu'. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Ar putea fi vorba despre seria "Minecraft Survival Games" a YouTuber-ului roman Cuezian. El a jucat Minecraft Survival Games împreună cu alți YouTuber-i români într-o serie de videoclipuri. Cuezian este poreclit și "Micul Cuezian" pe YouTube. Sper că aceste informații vă sunt de ajutor!