| georgecostin17 a întrebat:

Buna ziua ce jocuri merg pe unitatea pc: 4gb ram, placa video 1gb ati radeon hd 5450, hard 500gb, procesor amd athlon 450 3. 20ghz.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Poti debloca acel procesor dintr-un triple core intr-un QUAD CORE!
https://www.youtube.com/watch?v=VGKBXgbmCOk

Din cauza placii video va rula majoritatea jocurilor cu ~18 fps-uri.

| Em4nuel0Emmy a răspuns:

CS:GO, gta 4 (medium), gta 5 ( low ), minecraft, ets 2 (MP), the crew, Fifa 2007-2015, iti merg multe jocuri, acum depinde ce fel de jocuri iti plac.