| Florentina_Iulia_1986 a întrebat:

Bună ziua, creez un grup pe Facebook și automat apare ca eu l-am creeat. Cum fac sa nu mai apara si cum scriu in viitor (fara mod anonim) sa apara scris cu numele grupului, sa nu apar nicaieri eu ca administrator.
Vreau sa fie un grup in care sa nu se stie cine este administrator.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu-l creezi din contul tau! Te deconectezi la la contul tau apoi dai creare cont nou si adaugi alta adresa de email si alta parola!