| Alynutzaaa a întrebat:

Am creeat o pagina pe facebook adresata scolii mele. Vreau sa ramana intr-un fel sub anonimat insa inainte puteam eticheta pozele de pe pagina respectiva aparand ca fiind etichetate de Grup Scolar etc.Acum daca doresc sa etichetez in loc sa apara numele persoanei de exemplu scriu Andreea imi apar doar comunitatzile, unitatzile scolare etc. Pot eticheta doar dupa un alt facebook insa asa apare poza a fost etichetata de Ioana ...Cum etichetez din nou de pe pagina scolii? sad Nu i s-a mai intamplat nimanui?

1 răspuns:
| elag a răspuns:

Nu, dar poate s-a schimbat ceva la facebook. sa fim seriosi la cati utilizatoi, trebuiesa sa se mai schimbe