| Spyked a întrebat:

Buna ziua dragi prieteni. De curand m-am decis sa deschid un server metin renumit. Dar "problema" consta in felul urmator: Din nefericire am doar 1 GB ram pe pc. Astfel, caut pe cineva cu peste 2 GB ram (inclusiv) si care poate tine un server metin cel putin 8 ore pe zi.
Daca tot tineti, fiti siguri ca nu tineti degeaba. Pe toata perioada beneficiati de:
*Statut GA (Game Administrator) al serverului
*un site la alegere oferit de Spyked Design Romania (design unic)
*o suma de bani stabilita pe luna/an.

Contact:
Y! M: catalyn_023
Skype: cata204060

O zi buna in continuare! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| snickers_2782 a răspuns:

Svr se poate pune si pe mai putini rami (sau mai multi) dar nu sunt asa de scumpi 4GB ddr2...