| Filip_Cristea_1990 a întrebat:

Salut dragi prieteni! Caut un partener cu care sa deschid un server de CS 1.6 Clasic/Deathrun/Jailbreak! Cine este interesat isi poate lasa id-ul de messenger/skype ca raspuns. Astept.

P.S: Ma pricep la configurarea serverului. Mai am nevoie doar de 6 euro pentru host.
Am mai avut cateva servere... Interesatii add: Filip_Filip_2007@yahoo.com /// O sa primiti banii inapoi din donatii! acum totul e pregatit in afara de host...

2 răspunsuri:
| technicSupportAssistance a răspuns:

Salut!

Daca vrei te ajut eu, dar momentan acum nu pot dona 6 euro!

Dar cu timpul poate!
ID: G.matei_2011@yahoo.com

| Filip_Cristea_1990 explică (pentru technicSupportAssistance):

Add: filip_filip_2007@yahoo.com