| KiLLr0Y a întrebat:

eu am cont pe steam si am cumparat counter strike complate edition si am level 0 pe steam.Nu pot sa adaug la prieteni pe nimeni.Imi apare http://imgur.com/2pAzbQJ.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Ov3rh3at a răspuns:

Nu stiu daca asa este ca trebuie sa cumperi un joc care sa depaseasca suma de 5$... repet nu stiu daca asa este tongue mai asteapta raspunsuri

| KiLLr0Y explică (pentru Ov3rh3at):

Dc ai raspuns daca nu sti? Am cuparat aprape cu 30 Euro.

| Ov3rh3at a răspuns:

Daca esti level 0 pe steam nu vei putea adauga pe nimeni in lista de prieteni, trebuie sa avansezi in level big grin

| KiLLr0Y explică (pentru Ov3rh3at):

Da cum sa fac? Ca am cumparat complate edition cu toate cs urile, nu trebuia sa primesc level?