| BubleBoy a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat m-ar costa un calculator pe care sa ruleze. toate jocurile. Fifa..Pes..ETC. Si un link daca se poate cu acel pc de vanzare.Sau placa video: x ..Etc.

Răspuns Câştigător
| ClauCS99 a răspuns:

O placa video care sa lureze fara probleme astea(toate toate jocurile)la un pret accesibil ar fihttp://www.cel.ro/......cie-l/,dar vezi daca se potriveste cu pcul (ocupa 2 sloturi)

3 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Intre 20 si 30 de milioane, depinde daca vrei sa mearga pe high, cat timp sa mai tina, eu am dat 25 de mil. pe al meu si pot sa spun ca sunt foarte multumit.

| BubleBoy explică (pentru ClauCS99):

Mda eu am cerut Placa video sa`mi spuneti de cat. etc Dar clau e bun raspuns daca ai gasi si altul...Mai ieftin