| NeymarJr11 a întrebat:

Buna ziua fratilor am si eu o problema cu sunetul la CALCULATOR de cateva zile nu-mi mai merge am verificat boxele merg cred ca este din cauza (Digital Audio S/PDIF) poza : http://img.plici.ro/image/bhU / inainte cand imi aparea asta se oprea sunetul dar miscam de mufa in spate si revenea, care stiti cum pot scapa de Digital Audio dau funda.

Răspuns Câştigător
| Thealexis a răspuns:

Ai Digital Audio setat ca default la sunet. Da click dreapta pe difuzorul din bara de jos, selectează „playback devices", selectează „digital audio/SPDIF" și dă-i „Disable", apoi selectează „Speakers/Headphones" și dă-i „Set as default".

1 răspuns: