| Onisim13 a întrebat:

Joc Hammer MT2 si nu stiu cum sa fiu si eu tare sunt bonusuri bune STR+900... si altele nu stiou la Saman Ninja War si Sura ce puncte trebuie sa am ca sa fiu tare sa bat repede

1 răspuns:
| killerul9741 a răspuns:

Sall! Daca vrei sa fii intr-adevar un player foarte bun in metin2 joaca metin2guabina si urmeaza pasii istia:
pentru ninja lama:
pune pentru inceput cate 2 puncte dex si 1 vit pana la lvl 10
apoi 2 dex si 1str pana la lvl 20
si le alternezi pana faci dex 90+ de aici pui 2 str/vit depinde la ce capitol esti mai slab (nu strica dc mai pui si mana )
asta e la baza caracterului(e valabil si penntru shaman)aci un ninja lama aproape perfect creste numai ambuscada pana la g1 apoi pumnal rulant urmand nor otravitor si atac fulger.camuflajul sa nu-l cresti mai mult decat 1punct pana termini cu toate skilurile!
BFT!