| andreibro a întrebat:

Buna ziua lume, de cateva zile nu-mi merge you tube, de fapt merge doar pana la jumate, se incarca repede nu asta e problema, deci merge pana la jumate si apoi o ia de la inceput chiar daca e incarcat si tot asa, ba uneori se opreste si imi cere sa reincarc pagina chiar daca e incarcat videoclipul, folosesc crome dar asa merge si pe opera, am instalat din nou crome tot dar continua straight face, stie cineva ce ar putea avea? merci

1 răspuns:
| Danutneymar a răspuns:

Pai. Ai nevoie de un browser mai bun. Exemplu Exproler.Asa merge big grin
Funda? happy