| FluffyGirlDeea a întrebat:

acum cateva saptamani mi-am cumparat o tableta.
Dar nu mai merge incarcatorul, a mers foarte bine pana acum si mi se incarca repede, acum... cand bag incarcatorul arata ca se incarca dar de fapt se descarca foarte repede, am lasat-o si peste noapte la incarcat, si stinsa si tot nu merge, ajutor va rog.
Ps. E in garantie.

1 răspuns:
| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Eu am pățit-o cu fosta mea tabletă. După o lună, mufa de încărcare a tabletei se mișca și nu se încărca bine. Trebuia să pun un creion/cariocă sub mufa de la încărcător. Dacă este în garanție, poți să o duci la firma la care ai luat-o și ți-o repară/schimbă.