| Anonimulll69 a întrebat:

Buna ziua/noaptea! Imi puteti spune niste Jocuri PC misto? Daca sunt cu impuscaturi sa nu fie delea cu monstri, si delea normale! Stiti?

Răspuns Câştigător
| manda a răspuns:

Call of duty2, 4,6, call of duty modern warfare2, 3, assassin's creed1, 2, wolfenstein1, 2 asta are o misiune-2 cu monstri din cate imi amintesc,nfs,gta, san andreas real2, fifa, pes etc

1 răspuns:
| kpr a răspuns:

Crossfire,combat arms,sudden attack, soldier front, call of duty de la 1 pana la 7(fara 3), wolfteam, A.V.A(alliance of valiant arms) Operation 7...alege-l pe cel care ti se potriveste cel mai bine. funda? big grin