| Andreidita211 a întrebat:

Buna ziua pot instala Windows 10 de aici? https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/window s10
si e permanent?

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Nu este permanent iti va cere la inceput licenta windows-ului pe care tu nu o ai

6 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta sa instalezi windows 8.1 64 bit professional cu licenta nederterminata depinde si cati gb de ram ai sau mai bine spus daca este pentru gaming al tau pc / laptop ce detii

| Andreidita211 explică (pentru georgeenglezu2016):

Pai mie imi ruleaza cs:go in 200-100 fps e de gaming dar enervant imi este eroarea aia cara ti-am spus-o... ma chinui de 2 saptamani cand sa-l duc la reparat i-am arata eroarea nici nu a zis ca vrea sa aduc pc sa vad a zis ca e bulit windosu si poate un driver instalat gresit

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru Andreidita211):

Iti alegi windows 7 ultimate si windows 8.1 si te ajut contra cost

| Andreidita211 explică (pentru georgeenglezu2016):

AM facut rost de windows unde trebuai sa intru in bios sa reinstalez?

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru Andreidita211):

Da-i un restart si acolo iti va aparea de ex : del pentru bios si f11 pentru boot-are si alegi boot ca sa iti booteze cd-ul cu windows

| Andreidita211 explică (pentru georgeenglezu2016):

Am descoperit problema, acea este ca placa video nu e bagata bine in slot