| Kadxss a întrebat:

Buna ziua TPU! Am avut un laptop cu unitate optica iar acum am cumparat unul de gaming fara unitate optica iar acum am un cd cu farming simulator 15 si nu am unde sa il bag. Am incercat si pe site la giants software si e prea lung codul pentru a fi introdus acolo, am incercat si la nVIDIA si tot nu merge, unde pot si il introduc? Am incercat si pe steam.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu se poate activa nici pe net nici pe steam. Codul ala se baga doar dupa ce il instalezi de pc CD. Iti trebuie un cititor extern cum ar fi :
https://www.emag.ro/search/dvd%20extern?ref=effective_search