| roberttcrs a întrebat:

Buna Ziua TPU! Am nevoie de ajutor:nu gasesc program sa filmez in Gta San Andreas ca vreau sa filmez ceva! Dar Screen Recorder astea nu sunt bune! Exista un program sa filmezi dar nu stiu cu se numeste! Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| ZethKode a răspuns:

Cele mai folosit program pentru filmat la jocuri este Fraps. Daca il iei de pe site poti filma cu el doar 30 de sec dar daca il iei de pe alte site-uri(unde este full), poti filma cat vrei.Sau HyeprCam2 dar acesta nu e prea folosit.Bafta!

| ComanAlexIoan a răspuns:

Buna! Descarca-ti HiperCam 2, cu acela poti filma

| TatSergiu a răspuns:

Fraps! www.fraps.com

| justanouthermember a răspuns:

Incearca Camtasia Studio sau Fraps.winking