| TheROby2000 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o intrebare. Nu pot intra pe FIFA World am instalat tot de pe Origin am si cont dar nu merge. Dar inainte cu o zi mergea. Cand vreau sa intru, dau click pe joc (logic) imi arata ca se incarca dar nu se deschide. Am incercat toate posibilitatile. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Daca ai incercat toate posibilitatile de ce mai intrebi laughing Glumesc. Incearca sa stergi fisierul FIFA World din my documents, sa reinstalezi joc-ul, sa faci update la drivere, placa video etc., faci alt cont de origin, sau in cel mai rau caz instalezi din nou Windows. Bafta