| TeoTudor a întrebat:

Buna ziua TPU am o intrebare pentru voi foarte importanta, as dori sa stiu opiniile voastre despre jocul pe care l-am instalat eu transformers war for cybertron TM si sa stiu daca il pot juca cu resursele pe care le am in pc tonguerocessor AMD-ATHLON LE-1640 speed cpu 2, 7ghz 894 memory RAM si placa video Nvidia Geforce 6150-SE o zi buna in continuare!

2 răspunsuri:
| gangnamstyle a răspuns:

Iti merge dar pe LOW si vezi ca a aparut Fall Of Cybertron. de vreo luna si procesorul e de acum vreo 5 ani placa e una din primele serii mai puternice de la nVIDIA subliniez primele a aparut setia 600 care sunt mai puternice ca seria de la Asus radeon si ia-ti in pana mea mai multi RAM ca rami se impart in 2 parti jumate in software si jumate in gaming fa si tu calculele si vezi ce memorie ram ai

| Duuuuudeee a răspuns:

Uite aici! E un site care iti da datele calculatorului si ai orice joc vrei! Si el iti va zice daca iti merge sau nu! Si iti zice si ce e bun si ce nu e! :) http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx