| LonGin a întrebat:

Buna ziua TPU.
Am o intrebare.
Scuzati de categorie dar daca nu pun in categoria asta nu cred ca mi se va raspunde...
Un server metin2 nehostat, poate fii deschis cu putty daca calculatorul este inchis pe care este serverul?
Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Nu. nu poate fi deschis. Trebuie sa fie deschis si calculatorul daca chiar vrei un server metin2 hostat uite aici link : www.hostingss.weebly.com il contactezi pe mess: yukinagatomv@yahoo.com sau pe Skype: ninjulica. Asa am facut si eu aveam un server metin2 ne-hostat si cand inchideam pc nu mai mergea si acum il am hostat de la firma aceia. :) Sper ca te-am ajutat. :)