| AndrEyYwTz a întrebat:

Sa inchis cumva serverul la metin2 hammer crying? Cel ce RASPUNDE bine FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| KiddaRux a răspuns:

Nu s-a inchis doar ce in hammer este lag mare.cel mai indicat regat este galben pe albastru s rosu e lag.merge dar putin cam greut din cauza ca vor mai schimba niste lucruri.la o nunta a fost gm si a zis ca as-r putea sa se inchida dar doar pe o perioada limitata care nu depaseste mai mult de o saptamana. Sper ca te-am ajutat!

| Skynet04 a răspuns (pentru KiddaRux):

In hammer nu exista GMlaughing)))

4 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Nu! stai linistit.

| MeOMGirlOSTangelEAH a răspuns:

Si eu am incercat sa joc.mai intai s-au sters conturile.iar acum tot baga error. cred ca de crying

| HaoS123 a răspuns:

Cred ca da sa incis azi luni nu a mers de loc toata ziua vad marti daca merge iti zic aici ma faci castigator?