| TeoTudor a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o problema la jocul Transformers Revenge Of The Fallen! Nu pot sa trec de primul nivel cu bumblebee ce fac? Instalez din nou sau orice alt sfat daca puteti sa imi dati un link pentru o alta versiune de joc!

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Iti da vreo eroare sau ceva?

| TeoTudor explică:

Nu,nu nu pot sa trec de primul nivel cu bumblebee trebuie sa fac o scehma numita advanced ground pound si mie imi apare altfel decat la alti jucatori si pe deasupra nu mergesad

| Angellify a răspuns:

Vrei sa spui tutorialul? Urmeaza pasii, daca e la masina imi amintesc ca tii apasat shift, apesi pe rotita (tii apasat) si dupa dai drumul la shift dar ti apasat pe rotita din mijloc.