| Andrei2121 a întrebat:

In link-ul de mai jos este jocul transformers revenge of the fallen?
http://www.youtube.com/watch?v=jL31-6jTUE4

Răspuns Câştigător
| radurex25 a răspuns:

Da,acela e. stiu pentru ca am jocul

| Andrei2121 explică (pentru radurex25):

Multumesc pentru raspuns

| Andrei2121 explică (pentru radurex25):

Merge si multiplayer?

4 răspunsuri:
| ShaunWhite a răspuns:

Merge da.

| Andrei2121 explică (pentru ShaunWhite):

Ati putea unul dintre voi sa imi dea jocul pe un dvd nu cel original sa fie pe un DVD Verbatim si sa imi dati si multiplayerul nu pe gratis va dau 10 lei pe jocul de pe un DVD facut de voi cu nero si platesc si transportul 5-6 lei prin posta va rog frumos vreau jocul asta si sa imi spuneti si cat ocupa cat ram imi trebui si de cat trebuie sa am placa video va rog daca puteti.