| DroopyDroop a întrebat:

Buna Ziua TPU! Ma puteti ajuta? Vreau si eu daca va rog sa imi dati un link sau un magazin din care pot cu cumpara Guitar Hero World Tour cu chitara, tobe, microfon si bass pentru calculator deci nu vreau doar cu chitara! Vreau si cu tobe bass si microfon daca nu se poate sa gasiti cu microfon dar in rest cu tobe si chitara nu conteaza vreau cu tobe si chitara si bassul! Dau FUNDAAAAA! SI vottttt da-ti link sau un magazin unde are acest joc cu accesoriile!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu toate incluse se numeste Band Bundle si Guitar Hero: World Tour - Band Bundle pentru PC nu este! Jocul ruleaza doar pe PS3 si WII
http://www.buygames.ro/guitarheroworldtourcomplete.html
Bafta!