| Alexakos a întrebat:

Buna ziua TPU. vreau sa descarc counter strike 1.6 (sau oricare este la free) si as vrea sa joc online daca nu si numa cu booti. puteti sa-mi dati un link de un de il pot descarca sigur 100%? am incercat atatea counter si mai am putin si imi *** calculatorul...dau si fundita care ma ajuta. multumesc.

Răspuns Câştigător
| dReaml a răspuns:

Toate cs-urile ar trebui sa mearga online sa joci.
Poftim cs-ul asta http://resursecs.com/download-cs-16.html.
Ca sa poti juca online, deschizi consola ( apesi pe ` ~ ) si scrii " connect numele serverului. ex " connect cs.tpu.ro "