| mixtare a întrebat:

Puteti sa-mi dati un Counter Strike go sa mearga online paentruca am vazut la un prieten ca se juca cs go luat dupa net si ii mergea online.Ma puteti ajuta?
Sau puteti sa-mi dati un link sa iau primul outlast.

Răspuns Câştigător
| AndreiSaigo a răspuns:

Nu poti juca pe servere oficiale cu versiunea piratata decat poate pe serverele publice, in rest Gaben nu te lasa pe serverele oficiale decat daca cumperi jocul si sa fim seriosi 50 de lei nu e o avere.

3 răspunsuri:
| DonVagos a răspuns:

NU are cum sa joace online, pentru a juca online trebuie sa iti cumperi jocul de pe Steam. Costa 11 euro.

| Hareu_Vladut_1990 a răspuns (pentru DonVagos):

Vai tu desteptule la ce mai raspunzi odata cand AndreiSaigo a raspuns deja laughing

| DonVagos a răspuns (pentru Hareu_Vladut_1990):

Nu inteleg ce cauti tu aici, du-te si sufera in alta parte, pls.