| FeraruCristinel a întrebat:

Buna ziua TPU, Vreau sa-mi da-ti un bug de samp sa castig mereu la barbut sau chiar un hack care sa mearga dau fundita celui care ma ajuta cu adevarat!

Răspuns Câştigător
| SalamanderMan a răspuns:

Nu prea exista pentru Barbut, si daca ar exista, o sa-ti iei ban imediat si nu rezolvi nimic. In plus, depinde si pe ce server il folosesti, adica daca o sa-l folosesti pe Bugged sau B-Zone, mai mult ca sigur iti iei ban deoarece au sistemul Anti-Cheat foarte "bun".

| FeraruCristinel explică (pentru SalamanderMan):

Bugged nu conteaza ma risc eu doar vreau sa fiu ajutat sa castig nu conteaza daca iau ban nu mai ajuat cu nimic

| FeraruCristinel explică (pentru SalamanderMan):

Pei daca voi primi ban le voi pica firma le voi fura host-ul si pic toate sv de samp Bugged!