| Prodan_Alexandru_1997 a întrebat:

Buna ziua Tuturor! As avea si eu o intrebare.Multi stiti jocul Metin2 nu? Eh.Multi oameni au inventat hackuri la acest joc. Cel mai nou hack este M2Bob.L-am descarcat imi merge pana cand trebuie sa imi intre in joc, imi da urmatoarea eroare! http://i.imgur.com/Gtq7H.png
k1d_alx16@yahoo.com ID Meu de mess!

1 răspuns:
| rObYsYkA a răspuns:

Nu o sa poti folosi acel hack pe metin2ro si pe anumite metine. Metin2 are o securitate foarte mare si trebuie desintalata ceea ce doar putini stiu sa o faca si metin2ro isi face update imediat daca stergi ceva. Deci eu zic sa il joci fara hack. Spor la level!