| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua

Vand cont de Need for speed world

Am level 18, masina: Audi tt rs coupe (cumparata cu bani reali)

caracteristici masina: Top speed 495. Accelerate 474. Handling 449

Astept oferte din partea celor interesati...

Multumesc

4 răspunsuri:
| paulronaldo79 a răspuns:

Cineti cumpara cont de level 18. level 18 fac intr-o ora.

| skama a răspuns (pentru paulronaldo79):

Daca faci tu level 18 intr-o ora, esti bazat, n-am ce zice,dar pana sa-ti cumperi o masina buna dureaza destul de mult, da in fine, era vorba ca astept respuns din partea celor interesatiwinking

| imthefkinguseroftpu a răspuns:

Asta nu-i site pentru vanzaristraight face, du-te in targ!

| skama a răspuns (pentru imthefkinguseroftpu):

Nu e de vanzari, dar pentru anunturi este! Contul meu postez ce vreau! Nu va inteleg, daca nu aveti treaba cu intreabarile de ce va bagati in seama?!