| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Buna ziua vreau sa-mi achizitionez volan+pedale pentru Need For Speed 2015 merita?

4 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Daca esti foarte pasionat de need for speed merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Q) Will there be manual transmission / split screen / wheel support?
A) There are many features that people are asking for, these are among many things that we are investigating.
La ei pe site spune altceva. Deci cred ca nu merita laughing

| gamersamp12 a răspuns:

Nu asculta de alti, eu mi-am luat volan pentru nfs shift si am jucat doar o zi, de atunci il tin in dulap. Dar m-am simtit bine acea zi. Deci cumpara volanul laughing

| UnicornLove0998 a răspuns:

Nu