| DemonAlex a întrebat:

As vrea sa imi iau un set de volan pentru calculator. Vreau sa stiu daca acest volan:http://www.emag.ro/......XW-08V,imi merge pe calculatorul meu windows7, si la ce fel de need for speed ar merge. Daca nu merge acel volan, va rog recomandati-mi unul, am buget pana intr-un milion.

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Un volan slabut sa nu te astepti la prea multe de la el happy este un volan de clasa medie spre jos. Vand chestii de genul si de obicei nu-mi place sa-mi bat joc de clienti.

| Bocanila a răspuns:

Un milion isemnand 100 de lei? si daca il cumperi iti merge la orice fel de nfs

| DemonAlex explică:

Ok,dar un volan de 150 ron ar fi bun?