| GiiaaBăă a întrebat:

Bunăă.
De curând am început să joc Imagine Town. Am câteva întrebări.
1. Cum fac fame points (adică coronițele alea galbene)?
2. Cum fac Gems?
3.Cum fac Gems pentru JADE CARD. Adică... nu pot să-mi cumpăr nimic de la magazin, că nu prea am niciun ban. sad
4. Cea mai importantă întrebare. Are cineva coduri secrete sau cum se numesc? Am auzit că dacă joci mini-jocurile de pe Ubisoft câștigi codurile.
Deci e serios, vreau pe cineva care știe. Dacă nu știi nu răspunzi.

Funditzăă și vot

Răspuns Câştigător
| Andrut2a a răspuns:

Buna, si eu am inceput de curand sa joc jocul si cred ca iti pot raspunde la cateva intrebari :
1. Pai "coronitele galbene " le castigi atunci cand faci cate o misiune. Vezi ca jos in dreapta sunt niste carti daca esti "fashon desinger" ai 3 (ai cartea de misiuni, de a creea haine si de talent ) iar daca esti model sau dansator ( gradinar si bucatar nu poti din prima ) ai doar 2 carti si dai pe prima carte si pentru a incepe o misiune trebuie sa platesti la nivelul 1 prima este gratis (ca la fiecare nivel la care incepi si la 2, 3, 4 s.a ) apoi de exemplu trebuie saa platesti 5 gems, 10, 15 s.a

2.Pai gems primesti in fiecare zi depinde de cate coronite galbene ai daca ai 100 primesti cam 30 sau 50.

3. Pai o sa vezi ca daca intri in fiecare zi iti da prima oara coronite, gems, o palarie si la sfarsit jade card.

4.Nici eu nu am aflat inca dar daca aflu iti promit ca o sa ti le spun si tie.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Sa ai o zi faina. Pa...