| Pisiii :x a întrebat:

Ce secrete stiti voi pe ourworld? [ adica de unde luati codurile de gems, ce optiuni pentru gems stiti, ce coduri pentru flow stiti etc. ]

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coduri de flow stiu eu criptobiologist vezi merge uneori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codurile pentru flow sunt sa vorbesti cum vrei mult timp si o sa se faca flow-ul repedehappybig grin

| ciprian1997 a răspuns:

Pai:
Tastezi prima oara: test-mode 42
Apoi: Cryptobiologist
si o sa primesti 5 flow
prima oara trebuie sa faci asta in fiecare zi o sa iti dea din ce in ce mai mult flow!
Eu acum primesc 90 de flow pe zi :P
Si pentru gems:
http://www.ourgemcodes.com/news/gem-codes/
Funda?

| amy300 a răspuns:

Intri pe www.lastcookie.wordpress.com...dai copy apoi paste apoi intri pe www.ourworld.com...dai pe gens si coupon code:))

| amy300 a răspuns:

De pe lastcookie.wordpress.com

| Sara12345 a răspuns:

Codul de flow:test-mode 42 apoi cryptobiologist
Mereg dupa 10 dimineata

Intri pe ourworld code gems si sa te uiti cand expira

Si il copiezi si te duci la setari dai mai in jos si apare ai un cupon no si dupa aia dar click dreapta si paste dupa aia da trimite

si alta solutie pentru gems videoclipurile is langa gems nju trebuie sa te uiti la tto il lasi 10 scunde 15 dupa aia dai la sfarsit si o sa-ti apara prim mesaj gems si alta chestie pentru gems Ourworld mod tool acolo poti sa-ti pui 999, 999, 999 gems! numai ca trebuie sa pui numele tau si adresa si iti apare pe cont mult succes