| TheQween a întrebat:

Bunaaa, oameni buni, am nevoie de ajutor.Soo, am instalat un nou program pe nume "Picasa" si am facut un film, dar problema este ca habar nu am cum sa pun si o melodie la acel film.Helllp mee plsss. am auzit ca se opteaza pentru funtita aici, deci sper ca o fundita sa fie o recompensa suficienta pentru cel mai bun raspuns. Multumesc frumoshappy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Stiu ca Picasa are interfata in limba romana! Intra in Picasa->click pe Creati (stanga sus)->te duci cu mouseul pe ''film''->click pe ''din selectia'' (aici sunt pozele tale cu care ai facut clipul)->si o sa-ti apara programul ca in poza asta http://i.imgur.com/5qUi7.jpg
E simplu! Succes!