| Loryoficial a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor!
Vrea sa fac o meldie, negativul l-am facut si versurile la fel, dar problema este cum inregistrez versurile pe negativ si cu ce program pot face acest lucru?:S Este pentru prima data cand fac o melodie, daca se poate sa imi ziceti plsss mai amanuntit ce trebuie sa fac.

MS anticipat si orice raspuns care imi este de mare ajutor primeste funda + votwinking

1 răspuns:
| AdElA96 a răspuns:

Si pe m-ar interesa sa imi fac negativul la o melodie insa nu stiu cum.