| AndreiFIFAPriceputu a întrebat:

Bunaaaaaa TPU.ro Astazi doresc sa joc FIFA 13 online. Singura mea solutie este programul Origin. Cum introduc product key-ul la el ca sa pot sa joc Fifa 13 online. Cine are o idee mai buna decat Origin sau o solutie la origin sa-mi spuna.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand instalezi Fifa iti cere Product Key-ul!

| AndreiFIFAPriceputu explică (pentru anonim_4396):

Cand l-am instalat eu nu-mi cerea!

| florin5000 a răspuns:

Fifa 11 gameranger

| zoltan119 a răspuns:

Daca este o versiune piratata sau descarcata ilegal atunci nu poti juca online pentru ca iti trebuie un product key unic care il primesti numai la versiunea originala si cumparata de pe steam sau din magazin

| AndreiFIFAPriceputu explică (pentru zoltan119):

M-am uitat si nu merge FIFA 13 luat de pe Steam. Dar Origin ar trebui sa aiba product key