| sefanmario a întrebat:

Bunaziua! imi puteti spune si mie ce sa fac? ..am un laptop Asus cu 2 porturri usb, in primul bag stick-ul de net, iar in al 2-lea mouse-ul,dar din pacate nu mai merge,se aprinde lumina rosie si il misc dar degeaba,am incercat sa schimb locurile de usb si modemul tot mergea dar mouse-ul nu,si m-am gandit ca poate nu este vina porturilor usb, pentru ca in ori care l-am bagat tot nu a mers mouse-ul, va multumes!

Răspuns Câştigător
| IuLYaN17 a răspuns:

Pai du-te pana la un prieten cu mouse-ul se vezi daca merge sau nu face contact bine. Daca merge cumparati ceva de genul : http://www.emag.ro/hub-hama-4-port-usb-2-0-negru-39776/pd/E2CD7BBBM/

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Sunt 3 variante probablie
1. Nu merge mouseul
2. Nu face contact bine
3. nu primeste suficient curent daca e si netul( asta e putin probabil)
O zi buna

| sefanmario explică (pentru HardCore7750):

Multumesc frumos, am luat in considerare ca s-a stricat mouse-ul