| xXxFaTiMa a întrebat:

Buuuuna,TPU! vreau sa va intreb daca stiti ceva site-uri pentru fete nu de alta da nu mai gasesc nimic interesant si nou! Eu ma uit numai pe saitu, www.pentrudive.com si de ceva vreme nu am mai scris cam nimic, deci cine imi da un sait super faine primeste o fundita :D

1 răspuns:
| camay14 a răspuns:

Stiu eu un site, dar nu e de fete.E un site in care strangi voturi cu ajutorul profilului tau, iar cu acele voturi poti cumpara premii.Aroape in fiecare luna apar concursuri noi pe site si are chiar si un blog. Daca te inscri scrie te rog la nume referal camelia14.Te-am pupat!