| AnGeL4993VIP a întrebat:

poate cineva sa imi zica cum pot face sait-uri?!
pentru ca nu gasesc nici un sait normal sau daca stiti puteti sa imi spuneti niste site-uri tari prin care poti vorbicu prietenii, pui poze si sa asculti muzica! cine imi da cel mai tare sait primeste fundita!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa iti faci site ul tau te apuci de programare inveti html si css pentru inceput, + php si mysql daca vrei sa faci ceva dimanic.
Uite aici tutoriale
http://www.w3schools.com/

3 răspunsuri:
| nameuser a răspuns:

In primul rand se scrie site-uri(LoL), poti sa-ti faci profil pe facebook, twitter si din astea.Ca sa-ti faci site propriu iti trebuie bani si mai multe, funda?

| AnGeL4993VIP explică (pentru nameuser):

Nu este ceea ce am dorit sa aflu

| AnGeL4993VIP explică:

In afara de facebook si twitter