| Votkaa a întrebat:

C:\program\files\yahoo\messenger\yahoomessenger.exe si mai jos This apllication has failed to start because the apllication configuration is incorect. Reinstaling the apllication may fix this problem.
Asta imi apare cand deschid yahoo mesenger puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| Clawd3lw a răspuns:

Cred ca ai sters ceva important din folderul messengerului. Descarca-l si reinstaleaza-ti mess-ul si cred ca se rezolva >numai binewinking