| dines14 a întrebat:

Ca pareri aveti : Sony vegas sau cyberlink powerdirector.Acum ma refer la randare, timp de randare si calitate.Eu folosesc Sony vegas si dureaza mult randarea undeva 15 minute dureaza 40 de minute.Din cate stiu eu in cyberlink powerdirector dureaza cam un 15 minute sa randezi un video de 20 de minute.Tot ce am spus se refera la FULL HD.Cea mai buna si explicita parere ia funda.

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

In termen de rendare rapida este cyberlink pentru ca dispune de hardware acceleration si multe alte optiuni care cresc viteza de randare.In termen de edit sonyvegas este superior

1 răspuns:
| Tot_Victor_1995 a răspuns:

Eu zic Sony Vegas ca face videourile calumea