| Guran_Daniel_1998 a întrebat:

Ca sa joci online pe play station 4, trebuie sa platesti ceva la psn?

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Sony a facut marea greseala (dar trebuiau sa mai scoata si ei un ban din ceva) de a face un sistem online ca pe Xbox... Acum pentru a putea juca online pe PS4 sau a avea acces la anumite aplicatii sau a comunica cu alti jucatori trebuie sa platesti abonament PS+.

| ZombicideMike a răspuns:

Salut,

De cand au lnsat PS4, au creat un nou sistem de comunitate si este asemanator cu cel de la xbox. Pentur multiplayer si alte beneficii trebuie sa platesti o taxa lunara ( PSN Plus )