| AnonimWho a întrebat:

Cabal... Salutare TPU... imi poate spune si mie careva un program sau ce trebuie sa fac sa deschid jocul Cabal de 2 ori simultan pe acelasi pc? FUNDA

5 răspunsuri:
| MotanuJmekerit a răspuns:

Dap tocman eu iti voi spune, Se numeste SANDBOXiE si se descarca de aicia : http://www.sandboxie.com/index.php? DownloadSandboxie

| AnonimWho explică (pentru MotanuJmekerit):

Oke am instalat programul deschid un joc dar cand sa deschid al 2 lea doar se incarca se inchide si din nou se incarca iar se inchide si tot asa... ti-as fi recunoscator daca mi-ai da mai multe detalii. Multumesc

| MotanuJmekerit a răspuns:

Sincerc eu foloseam programul asta cand jucam " SAMP " intram normal in joc si cu SANDBOXIE asta intram inca o data si de alta data numai puteam intra.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Eu doar atata faceam cu el deschideam inca 1 data sampul atat. Bafta

| AnonimWho explică (pentru MotanuJmekerit):

Oke reformulez am nevoie de un program pentru xp...