| Daniel_Andrei_1976 a întrebat:

Calculatorul meu merge foarte greu ca sa il curat de anumite programe instalate gresit downloaduri fara importana dar multe ce trebuie sa fac? ce trebuie sa formatez? local disk D sau C, windowsu il am in C. va multumesc

3 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Cel mai bine este sa il reformatezi.
spune-mi te rog ce configuratie ai :procesor...
ca sa nu ai win 7 pe un pc care nu iti suporta

| Daniel_Andrei_1976 explică (pentru gmbod1):

Nu stiu ce configurare are ca abia l-am luat si e cu probleme mi se pare 500 in memoria ram, 1 GK in disco duro are win 7 dar ma intereseaza daca pierd windowsul la reformare { si apropo de ce reformare si nu formatare care este diferenta}?

| gmbod1 a răspuns (pentru Daniel_Andrei_1976):

Pai daca abia l-ai luat iti ruleaza win 7, formateaza doar C