| Pintilei_Cosmin_1997 a întrebat:

Cam asa de bun e PC-ul meu :
-Processor Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz
-Video Card NVIDIA GeForce 7300 LE 512 MB
-Memory 2.6 GB
-Operating System Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600) 32 bit

Daca vrei poti sa imi dai niste jocuri care merg bine cu Razer Game Booster? Gen Assassin's Creed, Prince of Persia?

4 răspunsuri:
| Anonimsiatat0 a răspuns:

Iti dau un sfat prietenesc si util
Schimba-ti windowsul in windows 7... o sa vezi mici rezultate
Si ca jocuri : Dead space, Splinter Cell:Conviction

| Pintilei_Cosmin_1997 explică (pentru Anonimsiatat0):

Splinter Cell: Conviction merge bine cu Razer Game Booster? Am incercat si nu merge! poti sa imi dai un link de descarcare care sa mearga mai bine?

| Pintilei_Cosmin_1997 explică (pentru Anonimsiatat0):

Sa incerc si o sa vad! Daca merge iti dau o funda MARE big grin