| Cineva797406016386 a întrebat:

Cam cât ar trebui să îmi fie laptop-ul de stricat dacă nu merge să joc nici Metin 2?

2 răspunsuri:
| Feitan a răspuns:

Ori e virusat ca dracu ori nu ai drivere. Cand rulezi un joc deschide Task Managerul si urmareste ce usage are fiecare componenta, si daca observi una din piese ca ajunge la 100% atunci poti sa tragi o concluzie.

| Jurasim a răspuns:

Nu cred ca se poate spune ca ar fi stricat daca inca mai functioneaza si te folosesti de el; mai de graba iti verifici ce specificatii tehnice ai la el; pe scurt cateva din ele poti sa le verifici din This PC/ My Computer la properties sau din bara de search scrii pur si simplu,, System Information''.