| anonim_4396 a întrebat:

eu am un laptop si nu merge pentru ca mi-a zis si tatal meu ca acum e descarcat si nu-l pot incarca pentru ca incarcatorul la el s-a stricat nu stiu ce si oricum nu-mi mergea netul, v-am intrebat asta ca sa ma ajutati cu netul eu instalasem un metin de rahat laughing si mi-a virusat laptopul nu mi se deschide netul cand datu dar in rest metin merge doar google nu, si ma enerveaza cum pot repara aceasta chestie. Funda.

P.S:nu cititi partea cu incarcatorul nu stiu de ce am scris-o rolling on the floor)

1 răspuns:
| darck1999 a răspuns:

Pai ori bagi windowsu din nou ori spargi metinu si bagi anti virus si daca nu iti merge netu baga progamul de wirles sau daca nu conecteaza cablul de la internet sau cablul de la ruter depinde ce ai akta sau romtelecom funda plz