| DiaLog_Le_1985 a întrebat:

Cam ce setari sa pun la Fifa World de pe origin la componentele mele:
RAM:3GB DDR2
Placa video:Nvidia Ge Force 8400GS DDR2, 256mb
Procesor:Intel 2 dual T5550 1.83 GHZ, 1.83 GHZ
Vreau sa stiu :Rezolutie,window ori full si calitate low,medium,high, ultra high.

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Nu cred ca vei putea juca acest joc pe laptopul tau, pentru ca placa video este prea slaba, dar totusi poti incerca daca vrei, sa il iei si sa il dai pe setarile cele mai mici. Ai uitat sa mentionezi ca este laptop si am cautat o gramada componentele tale pe un site unde poti afla cerintele de sistem pentru jocuri. FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat